Ülitäpne koordinaatide mõõtmine Machine, ülitäpne Bridge CMM, Kõrge täpsusega CMM

1.Advanced ja top masinad
2.Innovative välimuse disain
3.Unique traatülekande patendi tehnoloogia ja temperatuuri kompensatsiooni süsteemi

Toote üksikasjad

Nagu üks juhtivaid Hiina tootjad ja tarnijad suure täpsusega koordinaatmõõtemasinate masin , täppis-CMM , kvaliteetne CMM , kõrge täpsus CMM , kvaliteetne mõõtmisvahendites täppismehhaanikale silla-tüüpi CMMs, see on siin ootab oma kontakt.

Toote ülevaade:

Ülitäpne liigub silla tüüp (Royal) vastu arenenud ja top masinad, uuendusliku välimuse disain. Ülekandesüsteemi vastu ainulaadne patenteeritud tehnoloogia, mis on varustatud täiusliku kontrolli süsteemi ja temperatuuri kompensatsiooni süsteemi, annab Royal seeria suurepärase jõudluse ja võimalike tulevaste uuendada. Laialdaselt kasutatakse töökoja saidi projekteerimine, protsessi, kvaliteedikontrolli, täpsus on suurem.

Selle peamiseks tunnuseks on kõrge täpsus, kõrge efektiivsusega, mis sobib kõige väike töö tükis avastamise ja tagasikäik.

parameetrid:

TÜÜP

mudel

valik

mudel

valik

mudel

valik

keskmine

Royal7106

700 * 1000 * 600

Royal 9128

900 * 1200 * 800

Royal9158

900 * 1500 * 800

suur

Royal121510

1200 * 1500 * 1000

Royal122010

1200 * 2000 * 1000

Royal152112

1500 * 2100 * 1200

Omadused:

Open tööpingile suure koormuse mõõtmise ruumi, kui usaldusväärne eeldus kaitsemeetmete suurte töö tükis.

Unikaalne traatülekande patendi tehnoloogia ja temperatuuri kompensatsiooni süsteemi, muuta süsteemi liikumist omadused, jäikus ja täpsus on oluliselt paranenud.

Kombineeri stabiilsus, kõrge täpsus ja kõrge kasuteguriga disain pakkuda kasutajatele tasuv ideaalne lahendus

Tehniline kirjeldus:

1, lõplike elementide meetod (FEM, lõplike elementide meetod)

Võtta rahvusvahelise arenenud lõplike elementide meetod (FEM, lõplike elementide meetod) on mõeldud, kasutades matemaatilisi meetod ligikaudne tegeliku füüsilise mudeli simuleeriti erinevates tööoludes, optimeerides parameetrid ja kavand, muudab mudeli viga minimaalne ja luua stabiilne lahus.

2 Üldine vastu võetud õhu laager

Kogu masin võtab ümbritsetud õhu kandekonstruktsioon tagada täpsus juhend kogu reisi.

3, juhtimissüsteem koosneb ainulaadne patenteeritud tehnoloogia

Traatülekande tagada väiksemate jälgimisperioodi vea ja kiirem reageerimiskiirus protsessis liikuvate ja parandab oluliselt dünaamilised omadused mõõteseadme, maksimaalselt vähendab liikumise inertsi mõju mõõtmise täpsus. Ja uuendada traditsioonilise kiirus mootor erilist kodeerija mootor.

4, ainulaadne patent Summutus mehhanism

Kuigi parandada amortiseerimisefekti, suurendab jäikust polsterdus seade ja selle struktuur on lihtne ja usaldusväärne, lihtne kasutada ja odav.

5 temperatuuri kompensatsiooniga süsteemi

Kogu masin vastu temperatuuri kompenseerimisega süsteemi, iga telje on temperatuuriandur, samuti töö tükis ja mõõtmise ruumi kõigil on temperatuuriandur, teostada temperatuuri kompensatsioon mõõtmise protsessi temperatuuri omandamine.

6, Air vastukaaluks

Vastu Euroopa arenenud pneumaatilise tasakaalu tehnoloogia, peatamine silindri vältida teljesuunaline liikumine ja vahelise interferentsi ülekandesüsteem, täpsuse parandamiseks ja pikaajalise stabiilsuse mõõte masin.

7, Reading süsteemi

Kasutades pesa RTLC võrega toonikuga lugemispea (selle peamine funktsioon on IN - TRAC ™ viide null, vajutage lihtsalt nuppu automaat faasmodulatsiooniliikide unikaalne).

8 kontrollisüsteem

Kontrollisüsteem võtab tuntud eksklusiivne Euroopa rahvusvaheliselt arenenud üles-alla dual arvutid kontrollisüsteem, mis parandab süsteemi töökindlust ja anti summutamise võimsust oluliselt.

Valikuline Probe juht:

PH10M / PH10MQ + SP25
Mootoriga indekseerimise sondi pea
PH20
Viis-telg aheldamine sondi pea


SP80
Teravikmikroskoopia peaga
REVO
Kiire, suure täpsusega viie telje skaneerimine sond

Selektiivne Accessories:

Anti-vibratsiooni Cushion
alus Mudel Change Frame

Kvalifikatsioon:

Sertifikaat Quality
PTB
kalibreerimistunnistusele kalibreerimistunnistusele


Puitkastid:

General Liik
Veekindlus Liik


Küsitlus