Käsitsi koordinaatide mõõtmine Machine, Manual CMM, Promas 564

1.aasta telje juhend suuna võtab tuvi saba tüüpi, mis on suure täpsusega ja hea stabiilsus. 2.Software võtab Ratsionaalne DMI-dega 3.Y telje laadida suuna võtab tuvi saba tüüpi, millel on hea stabiilsus.

Toote üksikasjad

Nagu üks juhtivaid Hiina tootjad ja tarnijad manuaal koordinaatmõõtemasinate masin, manuaal CMM, PROMAS 564, see on siin ootab oma kontaktandmed.

Ülevaade:

1. Päevakorra arenenud FEM (lõplike elementide meetod) muudab tugev jäikus, väikesed geomeetria viga, suure täpsusega, suure jõudlusega ja kõrge stabiilsus.

2. Y telje laadida suuna võtab tuvi saba tüüpi, millel on hea stabiilsus.

3. Kolm telje vastuvõtmise puhkavate õhurõhu õhu-laager augus, koosneb õhu laagrid, mis on isepuhastuv eelpinguti ja suure täpsusega, garanteerib suure span laagrid, tugev anti-õõtsub, väike vastupanu ei hõõrdumise ja stabiilne algatusel.

4. Päevakorra maailmakuulsa kajastades terasvõrk mõõteskaala süsteemi, mis on lähedane soojuspaisumistegur töötamisega tükk ja kinnitan hea korratavus.

5. Tarkvara võtab enda omandis intellektuaalomandi ja tugev funktsioon Ratsionaalne DMI-dega tarkvara. Tänu täiuslik mõõtmise ja online funktsiooni, see kohtub kliendi keeruline nõudlust ulatuslik mõõtmine lahendus.

parameetrid:

ITEM Detailid
tüüp Promas564
lineaarskaalale RENISHAW võrega valitsejad Suurbritanniast
Resolutsioon RENISHAW lugemispea 1.0um
mõõtepiirkond 500mm x 600mm x 400mm
MPEe E≤3.5 + 4L / 1000um
MPEP R≤3.8um

Valikuline Probe:

MCP MH20I
Renishaw MCP ProbeRenishaw Mh20I Probe

Küsitlus