Kodu > Lahendused > Sisu

Kohaldamise Pöördprojekteerimine hallituse tootmine

Sep 28, 2016

Tagasikäik disain töö võib olla keerukam kui ülalt-alla disain. Enne toote disain, tuleb püüda mõista algse mudeli disaini-ideed, selle põhjal vajaduse korral parandada või puuduste esialgne mudel. Tagasikäik disain on mõnes mõttes ka ümberkujundamine protsess. Tagasikäik disain enne läbi põhjaliku analüüsi osaks, mis peamiselt silmas järgmist:

(1) kindlaks üldise mõtte disain, süstemaatilise analüüsi mudel teljeks. Mudel peamiselt jagada arvesse ala sõlmitud Üldine disain, mõelnud ja leida on raske, täita mitut omadused teada põhimõtteliselt üsna hästi.

(2) kindlaks kumera pinna tüüpi põhistruktuur mudel, mis on seotud projekti tarkvara valik ja kindlaksmääramine tarkvaramoodulite kuju. Vabas vormis pinnale, näiteks sõiduauto, mootorratas #39; s välimine ja sisemine viimistlus jne, mis hõlmab tavaliselt vaja võtta mugav reguleeritav kõver ja pinna moodul; Elementaarne analüütiline kumera pinna osade nagu lennuk, silinder, koonus pind ei ole vaja, kuna nende mõõtmine andmed saab ilmselt tead et see on lennuk või silindrilise pinna.

Tegelikult, mõned veerud kumer platvormi iseloomustab pärast kontuuri, mõõtmise üksus mudel oli koos skaneerimise andmeid. Peaksite valima mõned skaneerimise punkte või read, mille kvaliteet on parem.


Teatage meile kui küsimusi või nõuandeid

E-post:Overseas@CMM-nano.com