Kodu > Lahendused > Sisu

Tööstusarengu--silla katalüsaatorid kooskõlastada mõõte kohapeal (CMM)

Alates 1960, tööstustoodangu väljatöötatud väga kiiresti. Eriti pärast tõusu Tööpingid, masinad, auto, kosmose- ja elektroonika, erinevaid testimise tehnoloogiat ja vahendeid on vaja, nii et kolm koordinaatide mõõtmise masina , mis kehastab 3d Mõõtetehnika ajalooline hetkel ja on kiire arendamine ja parandamine.

Mõõtmise täpsus traditsiooniline mõõtevahendite (nt mikromeeter, pidurisadulad, gabariit plokk jne) on üldiselt madal, kasutatavaid välja, mille üldine täpsus ei ole kõrge. Kuid tehnoloogia toodete mõõteandmed on täitmata ja see maksab tööjõudu materiaalsete ressursside väikseid ükshaaval mõõta. Kolm koordinaadid tekkimist ametlikult murdis raske probleem.

advanced and precision bridge measuring machine to provide practical measuring solutions

1956, maailma esimene koordinaatide mõõtmise kohapeal väljatöötatud Briti FERRANTI ettevõte, siis pärast mitmeid paranemine 1964, Šveitsi SIP hakkas ettevõte kasutada tarkvara, mõõta kaugus punkti, mis avatud tarkvara mõõtmise kasutamise vahel. Pärast kiiret arengut infotehnoloogia, CNC ajastu tulemas, mõõtmine kohapeal koordinaatide funktsioon on tugevam ja mõõtmise täpsus on suurem.

Edu teaduse ja tehnoloogia, funktsioon, täpsuse ja kvaliteedi kolm koordinaatide mõõtmise masin on järk-järgult paranenud, eriti teadus- ja arendustegevuse Tööpingid, masinad, auto, kosmose ja eri keeruline osade tootmine. Vastuseks jõupositsioonil, on ettevõtted peab väga oluliseks mehaaniline kütusesäästlikkust ja vähendada tootmiskulusid. Neist kõige olulisem on toota kõrge kvaliteediga tooteid. Tagamaks suurus osad ning tehnilise tasemega vastab nõuetele, äriühingute välja ranget kvaliteedikontrolli. Ainult garantii kvaliteetse tootmise eeldusest saab tootja aru säilimise ning arendamisega.

Kolm kooskõlastada mõõte kohapeal oma suure täpsusega, kõrge paindlik ja suurepäraseid digitaalse võime muutub kvaliteedi tagamise oluline vahend kaasaegne disain, arendamine, tootmine, töötlemine ja tootmine.Teatage meile kui küsimusi või nõuandeid

E-post:overseas@cmm-nano.com