Kodu > Lahendused > Sisu

CMM keskkonna tingimused

Kuna kooskõlastada mõõtmise masin ülitäpse mõõteseadmed, selle keskkonna seisund võib mõjutada selle mõõtmise täpsus teataval määral, et tagada head tingimused.

1. temperatuuri nõuet kõrge täpsusega mõõtmiseks

1.1 temperatuurivahemik: 20±2 ℃

1.2 temperatuuri muutus: < 0,5 ℃ tunnis; < 1 ℃ / 24h

1.3 temperatuuri tõus: < 0,5 ℃/m

1.4 masin on tasakaalustamise temperatuuri aeg: > 48h

Märkused: Masin täpsus väheneb kui temperatuur esitatavatele nõuetele.

2. suhteline õhuniiskus

Töökeskkonna niiskus mõjutab masina kaks peamist aspekti:

Kõrge õhuniiskus on lihtne rooste masinaosade mõjutavad masina töö- ja elu; Madal niiskus on lihtne toota staatiline põhjustada halb mõju arvuti-ja kontrollisüsteemi toimimist. Sobiv niiskus on 45% – 60%.

3. puhtuse

Käsitata muutumatuna ja tolmu võib mõjutada mõõtmise masina, hoides Tolmukindlad ja antistaatiline tuleks kaaluda piiramise maapinna ja seina pinnale.

4. õhu juurdevool

Puhas ja kuiv. Niiskus on alla 15%

Õhukulu: 50L/min

Õhurõhk: 6-10 bar

5. toide

AC 220V, 50Hz, 2.5KVA; Pinge kõikumine peaks mitte suur, kui 5% reiting pinge; Ärge kasutage selle CMM koos suure võimsusega seadmed koos nagu konditsioneer, paljundusmasinad masin, purustaja jne. Korral koos kasutades on väga oluline, palun vastu isoleerivad trafo või kõrgsagedusliku müra filter.

6. põhiline vibratsiooni nõue

Vibreerima frequency≤10Hz amplitude≤0.5 mm

10 Hz < vibreerima frequency≤30 Hz amplitude≤1mm

Vibreerima sagedus > 30 Hz amplitude≤3μm

7. maandumine

CMM elektrisüsteemi kontrolli ja pc süsteemi usaldusväärse ja stabiilse töö tagamiseks peame looma CMM koos sõltumatu ja usaldusväärne maandussüsteemiga. Maandussüsteemiga tuleks kujunduse vastavalt kohaliku tegeliku olukorraga ja maandus vastupidavus peaks olema allpool 4 ohm.

Kui geoloogiline seisund on halb, võtta pooliku maandus seade, mis on valmistatud tsingitud korter terasest keevitatud ja kaetud pigi eest kaitsmiseks. Maandus seade tuleks pikendada või maandus vastupidavus peaks olema allpool 4 ohm.


Teatage meile kui küsimusi või nõuandeid

E-post:overseas@cmm-nano.com