Kodu > Lahendused > Sisu

CMM kasutamine lennunduse tera

Mootori lennukitööstuses on sisuliselt tootmine ja märgistamine teaduse ja tehnoloogia riiklikul tasandil on. Tera on "süda" õhusõiduki mootori osade, kes otsustas mootori jõudluse, ohutuse ja elu. Seetõttu tera kvaliteedi tuvastamine on keerulised ja ranged. Traditsiooniline avastamismeetod on Eritehnika abil tera, mis toob kaasa madala avastamiseks tõhusust ja kehv täpsust kontrollida. Viimastel aastatel on populaarsuse tõttu kolm koordinaatide mõõtmise masina, enim kasutatud meetod on kasutada kontakti CMM tera pinnale kahemõõtmeline üksikasjalikult testimiseks meetodiga mõõta.

REVO probe in blade measuring

Kolm koordinaatide mõõtmise masina kasutatakse laialdaselt mõõta mehaaniliste osade dimensiooni ja positsiooni hälbed. Ta teostab andmehõivet sondi vallandada või skannimine töö-tükk, ja siis läbi arvutamine tarkvara sünteesi element mõõta ja saada tulemusi. Võib mõõta objekti digiteerimise, parandada viga hüvitist tehnoloogia, mõõtmise täpsust ja on paindlik mõõtmise tarkvara aru, automaatika- ja kõrge kasuteguriga lennunduse tera mõõtmine.

NANO täpsusega kolm koordinaatide mõõtmise masin kasutusel kosmose, riigikaitse, võistluskalendri ja hallituse tootmisettevõtetes nagu varuosade 3D mõõtmise. See on varustatud ratsionaalne DMIS mõõtmise tarkvara, mille on kinnitanud Saksa PTB. Tarkvara on testimise mooduli noad. Tera avastamise moodul toetab vallandada ja -skaneerimise tuvastamise viisi, toetab lõik skaneerimine. See võib ka kiiresti arvutada mõõdetud seisukohast olulised parameetrid tera, parandab oluliselt avastamine täpsust ja tõhusust.


Teatage meile kui küsimusi või nõuandeid

E-post: overseas@cmm-nano.com