Kodu > Lahendused > Sisu

CMM Pöördprojekteerimine kasutamine

Pöördprojekteerimine on mingi toote partii tootmise ja teiseste arendamise tehnoloogia arenenud 20. Sest see on erinevalt traditsioonilised arengu järjekorras, seega see on sageli viidatud kui Pöördprojekteerimine. Pöördprojekteerimine on kaubandus- ja sõjalise riistvara välja. Selle peamine eesmärk on viia läbi mõõtmine originaal tooteid kui ei saa lihtsalt saada vajalikud tootmise teavet. Teiseks on CAD abil toote mudelit, siis teha sobiva ravi tootemudeliga toota uusi tooteid. Pöördprojekteerimine, kolm koordinaatide mõõtmise masin on olulised seadmed. Originaal digitaalne ning toote pinna ülesehitustööd toode vajab riigi kolme koordinaatide mõõtmise seade.

Algne toodete digitaalne reverse engineering arengu esimene samm, ka on kõige kriitilisem samm. Precision digitaalse võib mõjutada toote analüüsi struktuuri ja teiseste arendamise toote. Koordinaatide mõõtmise masina kasutamise ajal on võimalik saavutada suurem täpsus nõue ja toote täpne 3 d mudeli.

Kolm koordinaatide mõõtmise masin saab jagada kahte tüüpi: võtke ühendust mõõtmiste ja kontakti mittesaamine mõõtmiseks. Võtke ühendust mõõtmismeetodi momendil peakontakti proove ja proovi pinnal koordinaadid salvestada. See võib jagada päästikutüüp ja tüüpi. Suur proovide lennundus-, auto- ja muu tööstus, saate üldjuhul kontakti mõõtmine. Päästiku tüüp mõõtmine saab kunstlikult planeerida, mille saad rohkem punkte suure kumerusega või järsk kõverus Muuda ala. Suhteliselt tasane ala, ning seda saab mõõta vähem punkte täpsuse nõuetele vastavaks.

Non-contact mõõtmise meetod põhineb peamiselt põhimõte optiliste, akustiliste, magnetismi valdkonnas jne. Kiiresti mitmeid tihe kogu pind proovide punktide kogumise määra, mis on lihtne kasutada ja võib vähendada kunstlik mõõtmise kava.

Püütud kolm koordinaatide mõõtmise masina andmete hulk on väga suur, mis võib saavutada suurt täpsust nõue. Nii et see on laiemalt kasutusel pöördprojekteerimise.


Teatage meile küsimus või nõu

E-post: overseas@cmm-nano.com