Kodu > Lahendused > Sisu

Enne alustamist on CMM

Sep 19, 2016

3D mõõtevahendi on selline masin mõõtmise täpsus. Nii, et selle täpsus on oluline, kuid täpsust mitte ainult otsustab kohapeal nt raam, sondi ja nii edasi, samuti otsustada keskkonna ja operatsioonisüsteemi oskusi. Järgmised on mõned märkmed enne start on CMM.

Töötlemise Täpsus 3D mõõtmine kohapeal juhikut on kõrge ja õhk laager selle vahemaa on väike. Kui tolm või muu lisandiga juhend, see põhjustab gaasi laager ja juhend raudtee nullist. Nii juhend tuleb puhastada iga kord enne masina käivitamist. Metallist rööpad puhastada lennunduse bensiini pühi (120 või 180 # bensiini) ja veevaba alkoholi graniit juhend puhastada.

Mäletan seda, ei saa anda mingit rasva gaasi pidades protsessi hooldus; Mõõtmine kohapeal isegi kui mitte pikka aega kasutada, tuleks säilitada ka tõhusa keskkonna temperatuur niiskus. Seega soovitan teha regulaarselt Konditsioneer niiskuse eemaldamisega kahju mõõta masina kõrge temperatuuri ja kõrge õhuniiskusega keskkond;

Kui kolm kooskõlastada, mõõtmine kohapeal ei kasutata pikka aega, see koostatakse enne töö alustamist: kontrolli toatemperatuur (24 tundi), niiskes keskkonnas tuleks regulaarselt avatud elektrilise kontrolli kapis tagada trükkplaadi on täielikult kuiv ja niiske, kui ootamatu maksustamise tõttu kahju vältimiseks. Kontrollige õhu juurdevoolu, elektrivarustus. See on mõistlik seadistada pinge-stabiliseeritud allikas.

Teatage meile kui küsimusi või nõuandeid

E-mail:overseas@cmm-nano.com