Kodu > Lahendused > Sisu

Uue põlvkonna mõõta innovatsiooni

Aug 18, 2016

Viie telje Mõõtetehnika viitab sünkroonne liikumine kolme koordinaatide mõõtmise machine(CMM) ja sond pea telg, mis oluliselt vähendab dünaamiline viga kiire mõõtmise alusel. Viie telje rakendatakse suure täpsusega keerukaid esemeid efektiivsuse mõõtmise, eriti lennunduse-, kosmose-, sõjalise tööstus- ja teistes valdkondades.

Traditsiooniline mõõtmismeetodit, CMM täidab kõik vajalikud: pinna andmete saamiseks. Inertsiaalsed kiirendus paneb masin struktuuri kõrvalekalle ja seejärel mõõtehälvet satub seda.

PH20 probe headhigh speed five-axis scanning probe

Viie telje Mõõtetehnika kasutatakse koos vυimaldades sondi, sondi saate teisaldada kaks pöörlemise telje mõõtmisprotsessi ajal samal ajal. Mis murda traditsioonilisi piirangud. Seega, CMM töötada parim viis, CMM liikuda vastavalt suunas liigub ühtlase kiirusega ühe vektor. Võrreldes on CMM sond on kergem kaal ja parem dünaamika ja on parem kohanemisvõime. Nii saab kiiresti jälitage teljeks geomeetria, ja ei saa importida kahjulike dünaamiline viga. Peale selle saab ka kiirendada kiirendada pinna mõõtmine lühendada mõõtetsüklile.

Viie telje Mõõtetehnika tõhustada mõõtmise vaid lühendada aeg suurim astme, kelle käsutuses on põhjalikum kvaliteedi hindamine tootjad.


Teatage meile kui küsimusi või nõuandeid

E-post:overseas@cmm-nano.com