Kodu > Lahendused > Sisu

Kuidas puhastada CMM võrega valitseja

Sep 02, 2016

Ülitäpne koordinaatide mõõtmise masin on tolmuvaba sisekeskkonnaga tööle, peab temperatuuriga 18 – 22 kraadi, õhu niiskusega 40 – 70% vahel. Nii mõõta keskkonna peab paigaldama sobivad kliimaseadmed. Sõltub kasutaja saate installida kuivati õhu kvaliteedi tagamiseks. Kuigikolm koordineerib mõõtmise masin selline hea keskkond, võrega valitseja ikka vaja regulaarset hooldust. See tagada mõõtmise täpsus ja pikendada eluiga kolm koordinaatide mõõteseade.

Võrega joonlaud on täpsusega mõõtmine osa, selle hooldus on suur roll parandada mõõtmise täpsus. Puhub on puhastada võrega joonlaud õigesti märgib:

Esmalt pane IMAV palli kunstlikult alkoholiga, võtta IMAV palli hõõrudes võrega joonlaud ühelt küljelt teisele poole ja siis asendada see uuesti pühkida puhta vati. Vati ei saa uuesti kasutada ning ei tohi pühkida ja tagasi. Erilise tähelepanu et ei mitte puutuda lugemine pea protsessi pühkides. Kuna lugemine juht saab lugeda riivimine Anduri kalibreerimine, selle asukoht ja kaugus võrega täpselt reguleerida. Kui need asjad on muutunud, see põhjustab lugemise tõrked, mida ei saa süsteemi käivitamisel, seda kindlasti pöörama tähelepanu Ja ära lase müra puuvilla kiu stick on võrega, fiber adsorptsiooni hakkab tootma elektrostaatilise mõjutada lugemine juht. Võrega valitseja peaks olema sageli pühkida, kvartali või poolaasta on OK.

Renishaw avatud võre valitseja, on omamoodi kaitsva kile kihi võrega joonlaud. Kui soovite seda puhastada, kasta flannelette vee söövad või pühkida veevaba etanool. Kuid veevaba etanool kvaliteeti tuleb kõrge, mis ei tohi sisaldada metanooli, sest metanool on korrosioon kaitsva kile.


Teatage meile kui küsimusi või nõuandeid

E-post:overseas@cmm-nano.com