Kodu > Lahendused > Sisu

Eelised Manual, poolautomaatne ja täisautomaatne CMM

Sep 22, 2016

Kolm koordinaatmõõtemasinate masin (CMM) on mingi mõõtmise masina, mis võivad kujutada geomeetriline kuju, pikkuse ja ringi ümbermõõt jagades piires ruumi. See võib jagada kasutusjuhend, poolautomaat ja täisautomaatsed.

Poolautomaatse CMM võrreldes automaat CMM, on vähene täisautomaatset nõelsond süsteemi . Kui töö tükis mõõdetakse vastavalt programmile, kui muuta sond eri nurga, tuleb kasutada kunstlikku transformatsiooni.

Seoses täpsuse, manuaal kolm koordinaatide mõõtmiseks masin on puhas Käsitsi nii juhuslik viga on rohkem kui automaatset tüüpi. Full-automaat koordinaatmõõtemasinate masin, võrreldes poolautomaat, täisautomaatne CMM on automaatse kontrolli süsteemi ajal mõõtmine, mis võivad teha partii mõõtmise kaudu programmeerimine. Nii võrreldes käsitsi kolm koordinaatide mõõtmiseks masina automaatset tüüpi oluliselt parandada avastamise tõhususe.

Hinna poolest, kasutusjuhend tüüp kuna puudub liikumise kontrollisüsteemi, nii et hind on suhteliselt madal. Üldiselt kasutusjuhend tüüp on kõrge nõude operaatorite, seda rohkem kogemusi operaatorid on, seda suurem täpsus võib ulatuda. Üldiselt, kui kontrollimise summa on väike ja täpsus ei ole kõrge, saab valida käsitsi CMM. Poolautomaat tüüp on teatud eelised hind võrreldes automaat CMM. Aga mõõtmise tõhususe, täisautomaatne masin on parem.

Palun teavitage meid kui mingeid küsimusi või nõu

E-mail: overseas@cmm-nano.com