Kodu > Lahendused > Sisu

CMM ja tavaline mõõtmine, (I)

Oct 13, 2016

Kaasaegne tootmine arendamisega nõuded muutuvad üha keerulisemaks, mehaaniliste osade kuju siis nõuab ka teha kiire ja usaldusväärne mõõtmismeetodile.Kolm kooskõlastada mõõte kohapeal (CMM)Kui mingi suure tõhus täpsusega mõõtevahenditega, mis vastavad eespool nimetatud nõuetele. Seetõttu on laialdaselt kasutatud masinate tootmine, vahend tootmine, elektroonikatööstus, lennundus ja riigi kaitsele tööstusharudes. Eriti sobiv mõõtmise kehaosad, sureb, täpsus casting, auto shell, mootori osad, CAM ja õhusõiduki tüüpi keha, mis ruumi pinna osade kaardus.

1. Geomeetriline suurus ja kuju mõõtmine

Mõõtmise teljeks geomeetria suurus ja kuju, tavapärase meetodi tavaliselt vaja teha iseseisvalt. Eriti teljeks kuju mõõtmine on nõudlik nõuetele töö tükis. See maksab palju rohkem aega kui tegelik mõõtmine, nagu planeness tabletis mõõtmisel me peame kohandama sama kõrge kui tableti kiire pind kolme punktiga.

Erinevalt tavapäraste meetoditega, CMM saab üheaegselt mõõta suurus ja kuju. Kolm kooskõlastama mõõtmise masina osas mõõdetava objekti kogumine eraldi punktide kogum. Vastavalt mõõdetava objekti ja erinevaid nõudeid, mõõta kogust mitu eraldi punkti asemel mõõdetava objekti kaudu arvutatakse suurus ja kuju objekti number. Enne mõõtmist töö tükis, esiteks on sond kalibreerimise viga muutuvate mõju kõrvaldamiseksmaa. Ja siis vastavalt projekteerimise aluseks esemeid või reegel protsessi, peame otsima teljeks koordinaatide süsteem. Ei pea teljeks kinnitusvahendite ja kohandada, peame säilitama töö tükis püsivad.


Teatage meile kui küsimusi või nõuandeid

E-post:Overseas@CMM-nano.com