Kodu > Lahendused > Sisu

Kalibreerimise tulemus põhjustatud CMM sondi kontrolli mõju

Anduriga süsteem on oluline osa ka kolm koordinaatide mõõtmise machine(CMM), mida kasutatakse peamiselt teljeks pind. Ja see on suletud suhted töö tõhusust ja kolm koordinaatide mõõtmise seadme täpsust. Kui mõõte ei pea, ei ole tasumata όlesanded CMM.

CMM sondi kalibreerimine on kaks peamist eesmärki: saada hüvitist ruby nõela läbimõõt ja teise nurga alt täpselt mõõta stylus vahelist seost. Probe kalibreerimistäpsus mõjutavad otseselt kalibreerimise täpsuse. Sondi kalibreerimisel, kolm koordinaatide mõõtmise masina Ülevaataja peaks pöörama tähelepanu järgige probleemi:

1. sobivamale mõõtmis Valige pliiatsi ja pikendamine, üldine kasutada 4 * 30 stylus ilma. Kindlalt paigaldada pliiatsiga ja kera, pühkige puhta pliiatsit ja valdkonnas, mida veevaba alkoholi.

2. pärast kalibreerimist sondi, sondi kalibreerimise täpsuse kontrollimine tuleks läbi viia, kõrvalekalle kontrolliprogramm või tuntud tarkvara, maksimaalselt 30 mm rööpmelaiusega ring ja gage ploki moodustavad valideerimise komplekt.

3. mõõtmine kiiruse anduriga kalibreerimist tuleks hoida täpsuse kalibreerimiseks kiirusega. Nendele, mida kasutatakse kaua või sageli, millal sond kalibreerimine mõõtmise kiirus on erinev, teistsugused hüvitist läbimõõt ja ruby palli läbimõõt.

4. kui sondi kalibreerimise tulemusi leidnud vormi viga on suurem, tuleks kaaluda kas põhjustas või mitte järgmistel põhjustel: Esiteks sondi või kera on pühkida, tuleks pühkida puhta pärast kontrolli uuesti; Teiseks Väljamõõturi pea on liiga vana, tuleks asendada; Kolmandaks juhikut straightness on suured muutused, rangelt kaudu täpsusega nihutus kalibreerimine; Edasi, õhu padi on blokeeritud, tuleks õigeaegselt puhastada ja reguleerida. Kui avastatakse, et läbimõõt ei ole normaalne, peaks kaaluma kas ei pühi puhta või kera läbimõõt sisend on normaalne.


Teatage meile kui küsimusi või nõuandeid

E-post:overseas@cmm-nano.com