Kodu > Lahendused > Sisu

CMM tõrke kõrvaldamiseks meetod

Tänapäeval kolme koordinaatide mõõtmise machine(CMM) on kasutatud üha laiemalt, kuid täpsuse vahend tarkvara on sügav mõju meie mõõtmise täpsust. CMM üks levinumaid mõõtmise tarkvara võib olla palju probleeme kunstlik operatsiooni käigus, mis viia mõju mõõtmise täpsus. Otsin tõhusamalt vähendada viga saanud iga päev peab mõõtmise tootmisharu. Mis on parim viis kõrvaldada viga kolm koordinaadid, allpool on mõned nõuanded:

 bridge CMM with video systemprecison and practical coordinate measuring machine

Esiteks, kui otsin viis vähendada viga kolm kooskõlastada mõõtevahendi, parim viis on mudel või konfiguratsiooni toodete põhjalikult kaaluda, muidu võib tagasilöök. Kui kasutame käsitsi tüüp, kasutades iga ettevõtja peaksite proovima hoida sama mõõtepunkt kiirus et saaksite maksimaalse kunstlik tegutsevad põhjustatud vigade vähendamiseks.

Teiseks kui kasutame automaat mõõtmiseajal kõik mõõtmised, automaatne, mõõtmise ning pidev kiiruse režiimis, see võib oluliselt vähendada mõõtevahendi jõu mõju mõõtmise tulemused. Peale selle mõõtevahendi elemente valides tuleks tegelik pikkus pikka aega nii palju kui võimalik, eriti kannaosas element. See ei saa garanteerida mõju mõõtmine.

Kõik kolm koordinaatide mõõtevahendi roll on olulisemaks ka tulevikus, kasutajad võivad tulla palju tegureid, mis mõjutavad selle täpsust, nii et suudaksime paremini võimelised lahendama need vead saada täpsemaid mõõtetulemusi vähendamise meetod.


Teavitage mind kui küsimusi või nõu

E-post:overseas@cmm-nano.com