Kodu > Lahendused > Sisu

CMM in autode tootmise kasutamine

Tööstusliku tootmise keskkonna kiiret arengut ning R & D ja tootmise mitmeid keerukaid mehaanilised osad vaja testimise tehnoloogiat ja vahendeid, eriti täpsus masinate teadusuuringute, Arvprogrammjuhtimine tööpinkide tootmine, autoosade tootmine, kosmose ja elektroonikatööstuses tõus. Mõõtmine kohapeal, üks oluline suur mõõduriistakoordinaat on üha rohkem hinnatud teadlasi ja tootmise tõttu oma mugav kolmemõõtmelise ruumi mõõde mõõde, mille saab aru on-line avastamise ja automaatne mõõtmine.

Autode tootmine välja kaasaegne tööstus kvaliteedi eesmärk on võimalikult palju hoida osade tootmist vastavalt projekti nõuetele. Aga kui tagamaks tootmisprotsessi ja disain, tuleb kontrollida tootmise käigus. Kõige efektiivsem meetod kontrolli tootmise käigus on täpselt mõõta suurust, pärast saada suuruse kohta, analüüsi ja tagasiside tootmisprotsessi andmeid, et pidevalt parandada toote kvaliteeti. Protsessi kontrollimiseks on tuum täpselt detailide suuruse mõõtmiseks. Kolm koordinaatide mõõtmise seade on üks tõhusamaid viise täpselt mõõta ja hinnata andmete suurus. Ja see võib asemel mitmesuguseid pinna mõõtevahendite, lennuk tööriistad, fikseeritud või kohandatud kombinatsioon kallis mõõtmed ning manuaal mõõtmisvahendite täpsust. Seeläbi oluliselt vähendades aega keeruline sõiduki kontrolli lõpuleviimiseks vajalik. Kolm koordinaatide mõõtmise masin võib pakkuda tehase toodete ülevaatamise, masina kalibreerimine, kliendi kvaliteeti ja funktsioone ta samal ajal tagades mahu andmeid nagu tootmise protsessi protsessi kontrollimiseks kasulikku teavet.

Keha välimus on sõidukite konstruktsiooni ja tootmise tasandil kõige intuitiivne kuvamine. Ja suure täpsusega keha on ilus kuju, säästab aega ja auto kvaliteedi tagamisel. Kvaliteet mängib otsustavat rolli konkurentsi. Nii saame kasutada täpsuse testimise analüüs, on-line seire ja partii tootmiseks auto tootmisharu rakendada suure täpsusega, kõrge kasuteguriga kolm koordinaatide mõõtmise masin.

Kolm kooskõlastada mõõtmise masin nagu uus, tõhus täpsusega mõõtevahendid on väga silmapaistev eeliseid. Nüüd, see on laialdaselt kasutatud masinate tootmine. See muutub universaalsed seadmed ja kaasaegne tööstus ja kvaliteedikontrolli.


Teavitage mind kui küsimusi või nõu

E-post: overseas@cmm-nano.com