Kodu > Uudised > Sisu

Koordinaatide mõõtmise masina kasutuselevõtmine

Nov 23, 2017

Mõõtmine kohapeal koordinaatide väljatöötamist vastavalt kaasa tehnoloogia areng ja arengu vahendi kaudu mitmel viisil. Koordinaatide mõõtmise masin paremini kui ka keskpunkti arengut kogu välja mõista ka arengu saavutamiseks.

QQ截图20171123165410.jpg微信图片_20171123165326.jpg

Professionaalne mõõtmise tarkvara, saame hinnata läbi nende punktide vormi omadused ja arvutada suurust ja paigutust. Mõõtevahendi koordinaatide saab eraldamine punkt sarnaste sünergilise sondi meetodit andmete kogumiseks. Skannimiseks kolm kolmemõõtmeline mõõtevahendi andur on hea loomulik sagedus, ei mootoriga või mehaanilise struktuuriga, mis on sobilik kiire skaneerimisega. Ülitäpne isolatsiooni optiline sond mõõtmise süsteemi skaneerimine võib kajastada otse sondi, parem täpselt ja kiiresti dünaamiline reageerimine kõrvalekalle.

Koordinaatide mõõtmise masin on erinevad koosseisud ja suure täpsusega andur, mis saab kasutada erineva suuruse ja koosseisud CMM skaneerimine lahendusi. Pidev pea skaneerimine vordsus sobib Kiire kasti ja keeruka kujuga detaili kontuuri andmete kogumiseks.