Kodu > Uudised > Sisu

GABARIIT JA CMM VÕRDLUS

Jul 19, 2016


Gabariit on eriline vahend toodetud kontrollida igat liiki mehaanilised suurus tööstusliku tootmise ettevõte, mis sobivad mass toodetud tooteid, nagu näiteks auto osad asendada professionaalsed tööriistad nagu, pidurisaduladplug gabariit, seisukoht gabariit, jne. Saate teha järgmisi meetmeid: põhiandmed avastamise, iseloomulikuks jooneks avastamise, funktsionaalne augu avastamist, suur deformatsioon ala avastamise ajal koostamine, prototüüp montaaž, varajasest funktsiooni sobitamine avastamiseks ja nii edasi. CMM kuulub mingi suure täpsusega mõõteriist, peaaegu kõik osad on mõõdetav, sealhulgas gabariit täpsust ka töörühma CMM. CMM on omamoodi levinumate mõõtevahendid, kuid CMMs ei ole üldjuhul sobiv online mõõtmiseks. On mingi vahe, mis on allpool.

1. maksab. Ühekordne gabariidi ei ületa mis CMMs, kuid pikemas perspektiivis mõeldes, CMM maksumus on madalam gabariidi. Gabariidi mõõtmiseks vaja valmistada kõigi mõõdetud objektide, hind on väga kõrge. Ja CMM koos paindliku võistluskalendri on kulu eeliseid pikaajalises perspektiivis, kuigi alginvesteering on suurem ja teatud igapäevane hooldus maksis.


2. paindlik. Mõõtur on omamoodi seadmete osade või koostamiseks spetsiaalne mõõtmine, enamik ei ole paindlik. CMM koos paindliku võistluskalendri saab mõõta peaaegu igasuguseid osi, paindlikkus on väga hea.


3. mõõtmise mugavuse. Gabariit mugavus on keskmise, mis on lihtsalt vaja panna osad mõõtekiilu. CMM koos paindliku võistluskalendri, mis liikumatute osade, et kehtestada süsteem, programm jne, kuid mugavuse mõõtmiseks vastavad kaasaskantav käe masin oluliselt mõõtmise mugavuse.


4. täpsust. Võistluskalendri täpsus on üldiselt ±0,15-± 0,2 mm. Kui vernier caliper, on täpsus kuni ± 0.1 mm. CMM täpsus võib ulatuda micron tase üldiselt.