Kodu > Uudised > Sisu

Põhjused, miks kaupade jäädagi At Brasiilia Custom (II)

Jan 12, 2017

3. MAPA

Ministerio da Agricultura, Pecuária e Abastecimento, mis on Portuguesefor Põllumajandusministeerium, Kariloomade ja Supply, MAPA, on reguleeriva asutuse vastutavad kauba impordi kohta loomse ja taimse päritoluga. Sarnaselt tervise tooted või kosmeetika impordi, impordi selliste kaupade suhtes kohaldatakse impordilitsentside mis on vajalik selge kaupade Brasiilia tolli.

Ettevõte impordib kaupu loomse ja taimse päritoluga peavad olema registreeritud MAPA. Registreerimiseks on vaja esitada järgmised dokumendid SIF, Federal Inspection Service:

• koopia põhikirjast

• koopia CNPJ Card

• registreerimine Firma vorm

• importija deklaratsiooni sobivaid tingimusi Toote Storage

Samuti on vastutus SIF ained jälgida, kas import kaupade loomse ja taimse päritoluga olid seaduslikud. Need ained erilist tähelepanu pöörama, kas hügieeninõuetele kinnipidamist, kuna need võivad ohustada Brasiilia tegelevates sektorites loomade ja köögivilju.

Samuti sõltub MAPA ülevaatus on pakendeid ja kaubaaluseid, mis tuli koos kaubaga. Kaupade veol puidust kastid näiteks Fumigeerimine tunnistus või kuumutamise sertifikaat ei nõuta.

4. INMETRO

INMETRO vaja, et mõned tooted, mida võib leida selles artiklis, tõendab, et turustama Brasiilia, ning et samad eeskirjad on kehtestatud imporditud kaupu. Sel juhul tuleb toode kas kinnitatakse:

• Välisriigi reguleeriv asutus, mis on tunnustanud INMETRO

• INMETRO, saabumisel Brasiilia

Kõikide toodete suhtes kohustusliku sertifitseerimise poolt INMETRO, eriluba on vaja neid importida. Kõigi juhtumite käesoleva määruse number 354 poolt INMETRO, et Declaração de Liberação para importacao de Produtos, portugali lubamise deklaratsiooni toodete import, tuleb taotleda INMETRO.

5. Revidendil Brasiilia Federal Tulud

Receita Federal do Brasil, mis on Brasiilia Federal Tulud, vastutab täitmise tollieeskirjad. Selleks Revidendil Brasiilia Federal Ka tulu lubatud jälgida impordi kaupu Brasiilias ja seega on võimalik ära kaupu, kui nad mõistavad, et midagi on valesti, kuidas kaup käsitletud, eriti maandumisprotsessi, isegi kui esitatud dokumendid importija olid korras.


Märkus: artikkel uuestipostitus alates Realogistics

http://www.realogistics.com/index.html