Kodu > Uudised > Sisu

CAD KOORDINAATIDE MÕÕTMISE KOHAPEAL KASUTAMINE

bridge cmm

Koordinaatide mõõtmise masin on laialt kasutusel hallituse, kosmose ja töötleva tööstuse auto. CAD rakenduses koordinaatide mõõtmise seade kasutab arvuti väljatöötatud tarkvara täiustatud meetodi teostatakse.

Koordinaatide mõõtmise masin on laialt kasutusel hallituse, kosmose ja töötleva tööstuse auto. CAD kohaldamise koordineerimiseks meThis meetod mõõdab CAD mudel tarkvara puudub tegelik esemeid. Oluliselt vähendab tuvastamise etapis tegelikku katset objekti toimimisele ja võib parandada ainult avastamiseks tõhusust, säästa ressursse test aga vähendada tööjõu osatähtsus.

coordinate measuring machine cmm

Kasutada reverse engineering väljund CAD. Pöördprojekteerimine on protsess, teha joonised või asjakohased andmed vastavalt teljeks, võrreldes traditsioonilise protsessi mis võimaldavad joonised või asjakohased andmed vastavalt teljeks. Reverse Engineering, esmalt eespool on kasutada kolme koordinaatide mõõtmise masin täpselt mõõta proovid, kujusid ja mõõdetud andmed käsitlevad CAD funktsioonide abil ja seejärel luua üks või mitu CAD andmefailivormingu.

measuring system

Nano täpsus konfiguratsiooni CMM on tugev funktsioon CAD tarkvara, kes impordivad CAD mudel mõõdetavaid ja on võimalik töötada ühenduseta režiimis avada tarkvara Self-Learning funktsiooni, süsteem automaatselt genereerida mõõtmise programm, see võib olla simuleeritud mõõtmine, sellest operatsiooni vigu töötamas tee ja koguda punkte ja programmi muutmiseks. Tegelik mõõtmine võib vähendada võimalikke probleeme ja maksimaalselt saab tagada ohutus mõõtmise käigus.


Kolm kooskõlastada mõõtmise arvutisse kui omamoodi ühise mõõtmine kohapeal, kuna see on kõrge mõõtmise täpsus ja efektiivsus ja mugav toimimine. Ta saab aru online mõõtmine. Ja CAD sisseseadmise, toob kolm koordinaatide mõõtmise masin suurema ruumi kasutades.


E-mail:2972853095@QQ.com