Kodu > Uudised > Sisu

VIBRATSIOONI RAVIMEETOD CMM

Jul 26, 2016

Vibratsioon on üks peamine põhjus, miks masin mõõtmise täpsus ja stabiilsus, CMM piisavalt täpsuse tagamiseks teha, peate masin mõõtmiseks sobiva keskkonna loomiseks.


Kui CMM paigaldus kui mõjutab oluliselt vibratsiooni, kipume vastu sihtasutuse ravi (chamfer, isolatsiooni kraavi) viisil, kuid eraldi meetod on selge puudus (näiteks toodete CMM täpsus ei ole võimalik täita, ja kasutades keskkonnas, kui kasutaja põrandal ilmselt ei saa vastu fondi kava), tekkimist pressing mehhanism on koosneb sihtasutuse vibratsiooni isolatsiooni puudulikkus.


Nano täpsus autonoomse disain ilmseid tehnoloogia--CMM pressing mehhanism. Lihtne ja mugav paigaldus. Ülemise Kinnitusrihma pannalde paigutamise ja madalam pressing kummimassi ploki, sisestamine kaks lisa üksteise kasutada üles ja alla juhend postitusi tagada asukoht. Neli keermega auku kaks matrix alusmaterjalil saab ühendada amortiseeriv CMM või maa. Nelinurk on varustatud juhend sammas, mis saab tõhusalt vältida kukutada või ümbermineku amortiseeriv seadme ühepoolse jõu tõttu.