Silindrilisus Mõõtevahend, silindrilised avastamise

1.Euroopa täpne ringikujuline võrega imporditud Saksamaa 2.Lõike masina konfigureeritud erinevate spetsifikatsiooni ja pikkust rubiin sondide 3.Poliitika- struktuuri aerostatic laager kasutatakse suure täpsusega rotarymeasurment platvorm

Toote üksikasjad

Nagu üks juhtivaid Hiina tootjad ja tarnijad ülitäpne silindrilisus mõõtevahendi silindriline avastamine, see on siin ootab oma kontaktandmed.

Application:
Leadsy seeria silindrilisus measuring machines kasutatakse peamiselt mõõtmist uuenevate keha toorikuid kelle erinevate pindade on korrapärase või korrapäratu, pidevat või perioodilist, nagu nende ümardatus, silindrilisus, lineaarsus, concentricity, Koaksiaalsuse, pinnatasasusele, paralleelsus, ristseisu, pindade laineliseks ja nii edasi. Lisaks spektraalanalüüs, lainekõrguse analüüsi shafts'curvature analüüsi ja hüpata illustreeriv analüüsi võib läbi viia masin.
omadused:
1. struktuuri aerostatic laager kasutatakse suure täpsusega rotarymeasurment platvorm, mis ei saa teha peamised võlli masin mõjutatud kandma, nii et selle kasutusiga pikeneb.
2. Andmete kogumiseks, täpne ringikujuline võrega imporditud firma HEIDENHAIN Saksamaal ning samuti seoses tehnika, realiseerub.
3. Masin on seadistatud erinevate spetsifikatsiooni ja pikkus rubiin probes.Furthermore, erilist sondid ja kinnitusvahendid saab kujundada vastavalt kliendi vajadustele.
4. Masinal on võimas analüüsi funktsioon, nagu lineaarsus, silindrilisus, pinnatasasusele, paralleelsus, Koaksiaalsuse, concentricity, laineliseks ja lainekõrguse analysis.It saab analüüsida sagedusspektri osa pinnast olekus ja lõpuks ja lainete amplituudi võib pakkuda.

Küsitlus