Kiire videomõõtmismasin, pinna skaneerimise mõõteseade, 3D-optiline pinnakontroller

1.Multi keermeline arvutus, suur arvutuskiirus.
2.Kõrge juurdepääs pinnale osade pilve andmed
3. Kultuuri relikandid skaneerivad ja 3D-kuva

Toote üksikasjad


A. Süsteemi rakenduste ulatus

Reverse Design : Kiire juurdepääs osade pinna pilve andmete, ehitada kolmemõõtmeline matemaatiline mudel, et saavutada eesmärk toote kiire disain.

Toote testimine : Tootmisliini kvaliteedikontroll, vormi ja positsiooni suuruse tuvastamine, eriti sobivad keeruka kõverate pindade kiireks ja suure täpsuse tuvastamiseks, võimaldab tuvastada valandeid, sepiseid, stantse, hallitust, plastikut, puitu ja muid tooteid.

Muud rakendused: kultuuri relikvide skaneerimine ja 3D kuvamine, ebanormaalne hamba korrektsioon, plastilise kirurgia ja ülemise pinna toimimine.

QQ 截图 20170630093054.jpg

B. Toote tehnoloogia eelised

Täiustatud põhitehnoloogia : Rahvusvaheline täiustatud heterodüünne mitu sagedusfaasi nihke 3D optiliste mõõtmistehnoloogiate kasutuselevõtt, enamik objekte ilma pinna pihustamiseta ei saa otseselt skaneerida ja neid saab skannida ka värviliste isegi mustade objektidega.

Kõrge mõõtmise kiirus: mitme keermega arvutus, suur arvutuskiirus. Ühekordse skannimise arvutamisaeg on 2 ~ 4 sekundit, mis võib saada 1,3-4 miljonit punkti.

Mõõdetava laius on reguleeritav: Vastavalt kasutaja nõuetele, mis on varustatud ühe või mitme objektiivi rühmaga, mis võib saavutada mitmesugust mõõtmistaset, on ühe mõõtmise laius: 32mm × 24mm ~ 1000mm × 1000mm.

Automaatne õmblemine: skaneerimisprotsessi üldine sobitamine, automaatne splaising, maamärgi ja mõõdetud tooriku omaduste ühendamine.

Skaneerimise otsimine : skannimine suure efektiivsusega, toetus käsitsi valitud skaneerimisele, skannimise kiiruse ja järeltöötluse efektiivsuse parandamine.

Värviskontroll: skaneerimisel objektide 3D-kuju saab samal ajal ka skannida ja väljastada tekstuuri teavet.

Rich Post-töötlusfunktsioon: punktmälu optimeerimine müra vähendamiseks, termotuumasünteesi pilve kattumine (kustuta kattuv pind), punktpilve automaatne järeltöötlusfunktsioonid, nagu avad, kolmnurk.

Rikkaliku analüüsi funktsioon: punktpilve vahemikus, mitmesugused koordinaatide teisendused, elementide paigaldamine, igat liiki nurkade ja suuruse analüüsifunktsioonid.

Tehke erinevaid andmetöötluse liideseid: punktpilv (ASC, IGS), kolmnurkvõrk (STL), tekstuurikaart (OBJ).

Põhjalikumad andmed: omab optilise sondi funktsiooni, mis võib olla mugav rööpade, aukude asukoha mõõtmiseks.

Toote toimivus on stabiilne: kümned kodu- ja välismaalased kinnitasid oma jõudlust stabiilsena. Sealhulgas mitmed kodumaised sõjaväe kasutajad (Hiina lennuõppuste akadeemia, Hiina lennukite jõud, komposiitmaterjalid, 43 uurimisinstituut jne); Euroopa ja Ameerika Ühendriikide ülikool (NEWCASTLE ülikool, Glasgow ülikool, Purdue ülikool jne), kodumaine ülikool (Tsinghua ülikool, Harbini tööstuskõrgkool, Nanjingi lennunduse ja kosmonautika ülikool jne).

Tehniline tugi: sõltumatu teadus- ja arendustegevus, kohandatud areng on paindlik; Tipp-tehnilise meeskonna tugev teadus- ja arendustegevus, et pakkuda teile terviklikke lahendusi ja tehnilisi juhiseid.

QQ 截图 20170630093210.jpg

C. Parameetrid

TÜÜP

XTOM


Mõõtepiirkond

400mm * 300mm

Mõõtmise parameetrid

Mõõtmise täpsus

0,01 mm

Punkti täpp

0,2 mm

Mõõtmiskaugus

850 mm

Mõõte sügavus

> 300 mm

Kaamera parameetrid

Päritolu

Saksamaa

Kogus

2

Liidese tüüp

Gigabit võrk

Kaamera pikslid

2,3 miljonit pikslit ( 1920 pikslit × 1200 pikslit )

Objektiivi fookuskaugus

25 mm

D. Töökeskkond

- varustuse mõõtmisel tagage seadmete täpsus ja töökindlus;

- Võimsus: AC 220V pluss või miinus 10% 50Hz + + 2% (usaldusväärne maandus);

- töötemperatuur: 0 ℃ -40 ℃;

- kalibreerimiskiirus: 20 ℃ ± 2 ℃;

- suhteline niiskus: ≤ (70 ± 10)%;


Olles üks juhtivatest Hiina tootjatest ja tarnijatest, kellel on suure täpsusega kiire video mõõtmise masin, pinna skaneerimise mõõteseade, 3d optilise pinna skaneerimisseade, ootab see teie kontakti.
Küsitlus